.

.

10 parova / lot Besplatna dostava optičkih vlakana 1.25 g bidi SFP primopredajnik s jednim priključkom LC / SC 20 km

10 parova / lot Besplatna dostava optičkih vlakana 1.25 g bidi SFP primopredajnik s jednim priključkom LC / SC

HRK 1740.00
Iznos


Opis proizvoda
Jedan modul 1.25 G bidi SFP vlakana WDM SFP primopredajnik 20km достигаемость SC ili LC priključak
Brzina prijenosa podataka : 1.25 Gbps
Udaljenost 20 km
Симплексный LC optički prihvatljiv
Tip A : Tx1310nm /Rx1490nm i Tx1490nm /Rx1310nm
B. tip : Tx1310nm /Rx1550nm i Tx1550nm /Rx1310nm
C. tip : Tx1490nm /Rx1550nm i Tx1550nm /Rx1490nm
D. tip : Tx1510nm /Rx1570nm i Tx1570nm /Rx1510nm
Karakteristike Proizvoda :
1) single vizualno sučelje штепсельной utičnice LC popustljiv
2) vruć-pluggable trag noge SFP
3) odašiljač laser 1310nm visoka FP; odašiljač laser 1550 NM DFB
4) Ro HS уступчивое i Бессвинцовое
5) na 20 km na 9 / SMF 125um
6) metalno kućište za slabije EMI
7) jedan izvor napajanja 3.3 U
8) disipacija male snage
9) komercijalni radna temperatura : od 0°C do 70°C
10) digitalni alat za kontrolu opciji
Aplikacije :
Gigabit Ethernet
Fiber Kanal
Primjena WDM
Opće informacije :
Primopredajnici Small Form Factor Pluggable (SFP) kompatibilan s ugovorom Small Form Factor Pluggable Multi-Katalog Agreement (MSP). Oni su istovremeno odgovaraju гигабитному Ethernet, kao što je navedeno u IEEE STD 802.3, i 1x Fibre Channel, kao što je definirano u FC-PI-2 Rev .10.0.Oni odgovaraju zahtjevima Ro HS i ne sadrže olovo.
Molimo vas, ostavite poruku za priključka LC ili SC, i koje su vaše kompatibilne sklopke!!!
Transpondere Bi Di (WDM)
155 M/622 M Bi Di SFP LC/SC 155 M bidi SFP LC/SC 3km/20km/40km/80km/120km s DDM opcionalno 4/2/1 G bidi SFP LC/SC 4/2/1 G bidi SFP LC/SC 3km/20km/40km/80km/120km s DDM opcionalno 10 G SFP bidi SFP+ Bi Di 1270 20km SFP+ Bi Di 20km Tx1270nm/Rx1330nm LC SFP+ Bi Di 1330 20km SFP+ bidi 20km Tx1330nm/RX1270 NM LC SFP+ bidi 1270 40km SFP+ bidi 40km tx1270nm/rx1330nm LC SFP+ bidi 1330 40km SFP+ bidi 20km Tx1330nm/RX1270 NM LC 10 G XFP bidi XFP bidi 1270 20km XFP bidi 20km TX1270 NM/rx1330nm LC XFP Bi Di 1330 20km XFP bidi 20km Tx1330nm/Rx1270nm LC XFP bidi 1270 40km XFP bidi 40km TX1270 NM/RX1330 NM LC XFP bidi 1330 40km XFP bidi 40km TX1330 NM/rx1270nm LC
Prijevoz :
1.mi аранжируем prosljeđivanje od ponedjeljka do petka. Dostava uključuje pakiranje i rukovanja.
2.to traje oko 30-40 dana (SAD, Kalifornija, AU). Druge zemlje 40-60 radnih dana, točno vrijeme isporuke ovisi o poštanskog procesa.
3.Ako ne dobijete svoj pobjednički proizvod (e) u roku od 30 radnih dana, molim vas, ostavite poruku ili nas kontaktirajte putem e-maila, a mi ćemo učiniti sve što je moguće, riješiti bilo koji problem s vama.
Recenzije :
1.automatski ćemo ostaviti pozitivan pregled svakom kupcu dovršiti posao.
2. Mi održavamo visoke standarde progona 100% zadovoljstva kupaca! Povratne informacije je vrlo važno za nas.
3. Dobra komunikacija može riješiti sve probleme, ako imate bilo kakvih pitanja, molimo, kontaktirajte nas, mi ćemo brzo riješiti probleme koje imate
Plaćanje :
1.primamo Alipay ,primamo kroz secure payment procesor Escrow.
2.uplata mora biti izvršena sigurno plaćanje procesorom Escrow.
3.Ako ne možete otići odmah nakon zatvaranja, molimo vas, pričekajte nekoliko minuta i pokušajte ponovo plaćanja koji mora biti završen u roku od 3 dana
4.šaljemo robu samo na подтвержденному adresi Alipress.
Povratak :
1. Nastojimo zadovoljiti 100% .
2.Jamčimo da proizvod koji kupujete je roba koja smo opisali ovdje, i nalazi se u opisanom stanju.
3.Ako je roba stigla i da ne odgovara opisu, molim vas, kontaktirajte nas vratiti robu za razmjenu.
4. povrat ne može biti donesen na bilo koji drugi razlog.
5. molimo vas obavijestite ne познее 3 dana i vratite nam se ne познее 7 dana od dobivenih datuma za razmjenu.

brend:
jyttek
Broj Modela:
ZX-S1315
is_customized:
Yes
Brzina Prijenosa Podataka:
1.25 g
Valna duljina:
1310/1550 Nm
udaljenost:
20 km
Vrsta Vlakana:
Osamljeni vlakana
spojnica:
LC
ROHS:
DA
Garancija:
3 godine
CE, ROHS:
Popustljiv
R

Izbor kupca